Warsztaty @TweetupAcademy

W formule 3miasto Tweetup spotykamy się od kilku lat. Zawsze tematy naszych rozmów dotykają nowinek technologicznych, dzielimy się wiedzą oraz przykładami ciekawego funkcjonowania w mediach społecznościowych.

Odkryliśmy, że nasza grupa ma wysoki potencjał wiedzy dotyczący nowych mediów, strategii marketingowych, nowinek pojawiających się w social mediach. Zapragnęliśmy, by zacząć się tą wiedzą systematycznie dzielić.

STARTUJEMY!

Katarzyna Michałowska i Damian Jarosz rozszerzyli ideę 3miastoTweetup o Tweetup Academy. W organizację pierwszego spotkania włączył się Sebastian Drausal. Spotkanie inauguracyjne odbyło się w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni. Drugie spotkanie odbyło się w Olivia Business Centre.

Pierwsze spotkanie Tweetup Academy odbyło się 27 lutego 2016 roku.

Drugie spotkanie Tweetup Academy odbyło się 28 stycznia 2017 roku.

Trzecie spotkanie Tweetup Academy odbyło się 6 maja 2017 roku.

Czwarte spotkanie Tweetup Academy odbyło się 18 listopada 2017 roku.

Piąte spotkanie Tweetup Academy, z Januszem Walczakiem – warsztat fotografii wojennej na Politechnice Gdańskiej, odbył się 2 lutego 2019 roku. 

Szóste spotkanie Tweetup Academy w Gdańskich Wodach, odbył się 15 lutego 2020 roku. Praca twórcza na temat informowania o zmianach klimatu.

Niektórzy odkryli właśnie, jak wiele posiadają wiedzy, i że warto się nią podzielić!

Marzymy o tym, by spotkania Tweetup Academy odbywały się cyklicznie. Chcemy w przystępnej, warsztatowej formie dzielić się wiedzą, by uczyć ludzi jak mogą stawać się specjalistami w korzystaniu z mediów społecznościowych. Chcemy mądrze dzielić się wiedzą, jak również doradzać tym, którzy chcą spróbować odnaleźć się tej dziedzinie.

Najbliższe spotkanie #TweetupAcademy odbędzie się 28 stycznia 2016  roku, o godzinie 12:00 w Centrum konferencyjnym O4 (parter budynku Olivia Four) – Olivia Business Centre.

Podczas Tweetup Academy zrobiliśmy małą rywalizację na najbardziej angażujący tweet – oto jakie padły propozycje 🙂

Tweety były następnie umieszczone na naszym profilu i ten, który wygrał – zapewniał członkom drużyny 4 wpisy z poleceniami na naszym profilu @3miastotweetup 😉 Mówiąc w skrócie, otrzymali darmową promocję! Gratulujemy!

tweetup