3miastoTweetup we Wrocławiu

9 i 10 czerwca 2018

To był całkowicie pomysł „z czapki”. Czy może się udać 3miastoTweetup we Wrocławiu? Owszem, udało się!

To były dwa dni pełne atrakcji.

W sobotę wstąpiliśmy na Wrocławski Festiwal Piwa i próbowaliśmy przedziwnego piwa. Było piwo truskawkowe o zapachu brzoskwini, ciemne piwo, szalone mango i inne ciekawe sprawy do wypicia.

Potem ruszyliśmy na Europejską Noc Literatury. W przeróżnych zakamarkach wrocławskiego Trójkąta Bermudzkiego. Zajrzeliśmy do niedostępnych miejsc. Słuchaliśmy czytania najnowszych tekstów w wykonaniu Tomasza Knapika, Mateusza Kościkiewicza, Wiktora Zborowskiego, Dawida Ogrodnika, Magdaleny Kumorek i Grażyny Wolszczak.

Wieczorem udaliśmy się w miasto. Była upalna noc, miasto tłumnie świętowało urodziny Big Maca, sprzedawany był za 5 zł. Niektórzy zjedli dwa, ale to nie my!

W niedzielę spotkaliśmy się na Politechnice Wrocławskiej, po której oprowadzał nas @Jarzabowo. Zjechaliśmy nad Odrą Polinką (kolej linowa łącząca kampus politechniki), weszliśmy do auli Politechniki Wrocławskiej, weszliśmy do serowca i na dach Wydziału Elektrycznego z którego roztacza się najcudowniejszy widok na Wrocław.

W wydarzeniu udział wzięli: @pablikpl @KaMichalowska @Jarzabowo @MaChrzanowiecka @_Haakon_ @Rogi_tcz @SK_Wroclaw @IzabelaNorek @patchrzan @lorelai68