3miasto Tweetup w Świecie Labiryntów w Blizinach

14 października 2017

W połowie października odwiedziliśmy Świat Labiryntów w Blizinach. Pogoda była średnia, ale my pojechaliśmy na pole pełne kukurydzy nie zważając na pogodę!

Labirynt to niesamowita atrakcja. Najpierw trzeba przemierzyć labirynt bezglutenowy, czyli odnaleźć określoną drogę w polu kukurydzy. Oczywiście z powodu mgły i dużego zachmurzenia przypominał nam się film „Znaki”, więc z drżeniem wchodziliśmy w wysokie partie kukurydzy. Co ważne, obu grupom udało się odnaleźć złoczyńcę.

Okazało się, że na terenie Świata Labiryntów w Blizinach znajduje się drugi labirynt, drewniany, o wiele trudniejszy. Tu trzeba było wykazać się sprytem oraz umiejętnością liczenia.

Co tam się działo!? Zgubieni i wyczerpani usiedliśmy do ogniska i pieczenia kiełbasek. Potem wypiliśmy rozgrzewającą herbatę i kawę, co nas w tamtej sytuacji uratowało.

Na tweetupie byli: @Steblikpl @MacMichalowski @sidi4don @piotr_ulek @janusz_walczak @myfinek @pablikpl @jakuszgostomski i Ania @maciumaciowy i Paulina @MemeUsd (Magda) @JustynaElzbieta @KaMichalowska

Dla wszystkich dostarczone zostały medale pocztą, bo nie zwątpili w tweetupową pogodę!

A teraz zobaczcie sami, jak to wyglądało XD

Zagubieni w kukurydzy 🙂