3miasto Tweetup w Porcie Wojennym w Gdyni

8 kwietnia 2017

Początek kwietnia powitaliśmy wraz z Trzecią Flotyllą Okrętów. Pogoda dopisała, a marynarze czekali na nas z otwartymi ramionami.

By wejść na okręt wojenny należy wystarać się o przepustkę. Wszystko zorganizował Janusz Walczak, łącznie z przeszkoleniem całego 3miastoTweetup. W związku z tym zapracował sobie hashtag #WalczakMówi, bo mówił niemało… Powiemy szczerze: mówił dużo!

Ale dzięki temu wiemy, że nie ma statków podwodnych, to znaczy są, ale takie, które zatonęły i można je zwiedzać pływając pod wodą. 

Służba na okręcie wojennym jest wymagająca. Pomieszczenia ciasne, toaleta malutka, gorąco, a do tego, by uzbroić okręt należy go prawie całkowicie we wnętrzu zdemontować. Marynarze żyjąc razem na tak małej przestrzeni, uczą się rozwiązywania konfliktów i wzajemnej komunikacji. Dlatego odkryliśmy, że marynarze są super i wszyscy odkryliśmy, że nie mundur zdobi marynarza, ale jego ogłada, uprzejmość i serdeczność.

Na tweetup przybyli:

@KaMichalowska @AgniKijew @BanaszekBeata @sidi4don @piotr_ulek @MichaRaven @reviewsbloxpl @maciumaciowy @myfinek @gd_yoanna @margotana @pablikpl @Vividazi @zapadkatomek @janusz_walczak @itfika @Miropress @PaulaSkalbania @MichalWalerzak @ka_uga

 

No jak Iza z Damianem sobie nie zrobią wspólnej foty to święto! Podobno rywalizują o najlepsze foto na instagramie!