3miasto Tweetup – Winter Gaming (Amber Expo)

15 lutego 2014, Gdańsk

Tym razem zostaliśmy zaproszeni przez Winter Gaming Gdańsk na spotkanie z pasjonatami gier i ich twórcami. Przy okazji Winter Gaming Gdańsk, wstąpiliśmy na SHC Elements oraz Baltic Game (największe wydarzenie sportów ekstremalnych w Polsce).

Po targach oprowadził nas zmęczony organizator. Nie spał wiele nocy i ledwo stał na nogach, wszystko po to, by mogły odbyć się wielkie targi gier komputerowych w hali Abmer Expo.

Przybyliśmy w składzie @Trojmiasto_pl, @Patryk Szczerba, @Asjienka, @DKayPL, @Rogi_tcz, @pablikpl, @Iza_Slomska, @KaMichalowska, @margotana, @adrianchudek, @piotron, @szamotikon, @Nolife_Style.

Udany debiut na #19 trójmiastotweetup zaliczyli @steblikpl, @rusajczyk, @Patryk Szczerba oraz @gdansk, @amberexpo i @wingdansk.

Na chwilę pojawił się i zniknął @ksobny, powitaliśmy go serdecznie!

15 lutego spotkaliśmy się w Amber Expo, by wraz podglądać czym żyje gimbaza.

Z naszych obserwacji wynika, że gimbaza pali papierosy, gra w gry komputerowe, projektuje odzież, maluje graffiti, skacze na deskorolkach, robi fikołki i podskakuje na rowerach.

Od tego wszystkiego zmniejsza się mózg, wydłużają ręce i skracają nogi. Gimnazjalistę poznasz po sylwetce jego oraz specyficznym stroju.

Po dokonaniu osobistych badań naukowych, zjadając obiad w restauracji Amber Expo, omawialiśmy swoje spostrzeżenia. Następnie @piotron i @rogi_tcz, zdecydowali się zaryzykować stracenie wchłoniętego obiadu poprzez zeskok z dużej wysokości na poduszkę powietrzną.

Zachowaliśmy bezpieczną odległość, by nie zostać narażeni na nieprzyjemne konsekwencje tegoż incydentu.

Po skoku na poduchę stwierdziliśmy, że zwieracze żołądka obu panów pracują prawidłowo.

Dziękujemy za miły czas, pogawędki.

Foto i film: Adrian Chudek