3miastoTweetup – wakacyjny (murale na Zaspie)

6 lipca 2013, Gdańsk

Po wyjeździe @wittamina do Warszawy, pierwszy tweetup bez matki założycielki musiał być zupełnie inny. Pomysł na alternatywne zwiedzanie Gdańska wydawał się odpowiedni. Rozpoczęliśmy spacerem po galerii murali na Gdańskiej Zaspie.

Galeria muralu na Zaspie

Galeria muralu na Zaspie

Tweetup jest tak interesującą imprezą, że na Open’erze na chwilę zabrakło ćwierkaczy i mega galerię oglądali z nami @bfaliszek i @ulek91 – goście z południa Polski. Błażej i Ula nie zwiedzili jeszcze gdańskiej starówki, ale oglądali artystów podczas malowania, w trakcie trwania festiwalu Monumantal Art. Gratulujemy trafnego wyboru, za to należy im się #FF.

Odwiedziny 3miasto tweetup przez Wrocław tweetup

Kolorowe ptaki, czarne kropki i zielone łodzie podwodne oglądał @jonaszek, @pablikpl, @rogi_tcz, @szamotikon i @grzewap. Natomiast @kamichalowska dwoiła się i troiła, by nikt nie zasnął okraszając spacer szokującymi historiami, z zaangażowaniem przy tym gestykulując.

Katarzyna Michałowska opowiada o muralach

Katarzyna Michałowska opowiada o muralach

Po wspólnej, pełniej przygód, podróży z Gdańska do Sopotu, zawitaliśmy do restauracji Pinokio, gdzie na stołach królowała pizza.

Wieczór upływał na twórczych dysputach. Odbył się konstruktywny spór pomiędzy @grzewap i @szmotikon schodząc na akademicki poziom. Tomek zwany na twisterze @jonaszek, wydawał okrzyki świętego Mikołaja, a @pablikpl udowodnił, że jest niezwykle twórczy.

W trakcie spotkania przybył @piotron z uroczą @Akoszowska. Po nieobecnościach na ostatnich tweetupach, dołączyła również @anamatusevic, wraz z niećwierkającą koleżanką. Mimo, że nie tweetuje, zrozumieliśmy się doskonale.

Podczas spotkania marzyliśmy o przystankach tramwajowych w Gdańsku z zamontowanymi solarami umożliwiającymi naładowanie smartfona. Drogowskazach mobilnych, pokazujących gdzie można smacznie zjeść lub spotkać znajomego.

A może kiedyś nasze marzenia zamienią się w rzeczywistość?

Murale przy ulicy Dywizjonu 303

Murale przy ulicy Dywizjonu 303